Samwha-Dsp RG-6T Power Factor Controller, 6 Stupňů, 220VAC 50/60Hz

711.18 Kč Doručení zdarma

Štítky: carbon road obrázek, pro w, 500v kondenzátor, cypcut, pll dsp, sama, 3d kolo nálepka, cypcut laser, regulátor výkonu 220v 5v, powerball xiaomi.

Popis

  • Výstupní Kontakt: 3A 750VAC (ŽÁDNÝ Kontakt)
  • Přes Hodnoty Napětí: 240-275VAC
  • Jmenovitý Proud: 0.05-5.5 V
  • Jmenovité Napětí: 220V 50/60HZ
  • Provozní Proud Rozsah: 50mA-5.5 V
  • CT. Hodnota: 5A/5-10000A
  • Protože Seting: 0.85(ind.)-1.00

1. ÚVOD

1.1 O uživatelská příručka Tato Uživatelská Příručka je navržena tak, aby vám pomohou pro rychlou instalaci RG-T Před instalací a provozu, si přečtěte tuto kapitolu velmi pozorně. 1.2 bezpečnostní Opatření pro Bezpečné Používání a Instalaci - Nedodržení těchto pokynů způsobí smrt nebo vážné zranění. - Odpojte všechno napájení před prací na zařízení. - Když je zařízení připojeno k síti, neodstraňujte zadní panel. - Nepokoušejte se čistit přístroj s rozpouštědlem nebo podobně.Zařízení čistěte pouze sušené látky. - Ověřit správné svorkové připojení při elektroinstalaci. - Elektrické zařízení by mělo být přístupné pouze prostřednictvím své součásti prodávajícího. - Pouze pro rack montáž do panelů. - F typ pojistky musí být použita, a jeho současná mezní hodnota musí být 6A. - Odpovědnost je zajištěna ENTES A. S. nebo některou z jejích dceřiných společností za jakékoli důsledky vyplývající z použití tohoto materiálu.

2. OBECNÉ

Účiník Regulátory se používají pro měření a kontrolu účiníku, řídicích jednotek pro centrální kompenzace jalového výkonu.Účiník měří RG-T je ve srovnání s bodovými hodnotami a za účelem zajištění potřebné kompenzace účiníku Regulátor se přepne kondenzátorové baterie a automaticky VYPNE.RG-T je mikrokontrolér relé, určené pro výše uvedené aplikace v 144x144 pouzdro pro zapuštěnou montáž s pohonem zadních plug-in konektory.Kromě zobrazení systému Cosφ v Automatickém Provozním Režimu, RG-T zobrazuje hodnoty RMS Napětí(V) a Proud (I), činný Výkon (W) Reaktivní Výkon (VAr) a Zdánlivý Výkon (VA) měření fáze.

3. PŘEDNÍ PANEL SPECIFIKACE

V Automatickém Režimu, při Cosφ světlo je vybrána stisknutím tlačítka NAHORU nd DOWN, systém je Cosφ a ind/cap stav je zobrazen.(Viz: 5.10) 5.ČAS/PF Světlo: stisknutím NASTAVIT tlačítko 3 sekund, vstoupíte do Menu a Krok nastavení Času se provádí výběrem tohoto světla. (Viz: 5.4) V Automatickém Režimu, kdy toto světlo je vybrána stisknutím tlačítka NAHORU a DOLŮ tlačítka, systém je účiník, zobrazí se. (Viz: 5.11) 6.KROK/V Světlo: stisknutím NASTAVIT tlačítko 3 sekund, vstoupíte do Menu a Číslo Kroku nastavení se provádí výběrem tohoto světla. (Viz:5.5) V Automatickém Režimu, kdy toto světlo je vybrat stisknutím tlačítek NAHORU a DOLŮ fázové napětí (V) se zobrazí. (Viz:5.12) 7. PROGRAM/jsem Světlo: stisknutím NASTAVIT tlačítko 3 sekund, vstoupíte do Menu a Power Posloupnost nastavení se provádí výběrem tohoto světla. (Viz:5.6) V Automatickém Režimu, kdy toto světlo je vybrat stisknutím tlačítek NAHORU a DOLŮ fázový proud (I) se zobrazí (Viz:5.12) 8.C/k - W Světlo: stisknutím SETtlačítko 3 sekund, vstoupíte do Menu a Manuál C/k nastavení se provádí výběrem tohoto světla.(Viz:5.7) V Automatickém Režimu, kdy toto světlo je vybrána stisknutím tlačítka NAHORU a DOLŮ tlačítka, systém Aktivní Výkon (W) se zobrazí.(Viz: 5.13) 9.CTR - VAr Světlo: stisknutím NASTAVIT tlačítko 3 sekund, vstoupíte do Menu a proudový Transformátor Primární Hodnotu, je výběrem tohoto světla.(Viz:5.8) V Automatickém Režimu, kdy toto světlo je vybrána stisknutím tlačítka NAHORU a DOLŮ tlačítka, systém Jalový Výkon (VAr) je zobrazen.(Viz: 5.14) 10.Přes V /VA Světlo: stisknutím NASTAVIT tlačítko 3 sekund, vstoupíte do Menu a Ochrana Kondenzátor Kroky Proti přepětí funkce, je výběrem tohoto světla. (Viz:5.9) V Automatickém Režimu, kdy toto světlo je vybrána stisknutím tlačítka NAHORU a DOLŮ, tlačítka, systém, Zdánlivý Výkon (VA) je zobrazen.(Viz: 5.15) 11.Tlačítko NAHORU: pohyb nahoru v Nabídce. 12.Tlačítko SET: tlačítko Enter pro různé nastavení a hodnoty. 13.Tlačítko DOLŮ: pohyb dolů vMenu. 14.Automatická C/k Nastavení: Automatické C/k úprava je zahájena stiskem tlačítek NAHORU a DOLŮ společně ve stejnou dobu. (Viz:5.2) 15. C+ Světlo: Toto svítí, když se RG-T spínače kondenzátor kroků na. 16. NORMÁLNÍ Světlo: Toto svítí, když cílené kompenzace je dosaženo. 17.C - Light: Toto svítí, když se RG-T spínače kondenzátor kroky pryč. 18.Nedostatečná Kompenzace Světla: Toto varovné světlo svítí při nedostatečné kompenzaci dochází.(Viz:6.1.2) 19.V průběhu Kompenzace Světla: Toto varovné světlo svítí když v průběhu plnění dochází.(Viz:6.1.3) 20.Přes Napětí Světlo: Toto varovné světlo svítí když v průběhu napětí vyskytuje. (Viz:6.1.1) 21.K (Kilo) Světlo: Když toto světlo je NA zobrazená hodnota musí vynásobit 1000. 22.M (Mega) Světlo: Když toto světlo je NA zobrazená hodnota musí být vynásobena 10

Na předním panelu RG-T, tam jsou výstražná světla, displej a 3 tlačítka pro nastavení. 3.1 Tlačítka a Světla 1. 1,2,.........,12: Ukazuje stav každého kondenzátoru kroky. 2.Menu: zobrazí Menu možnosti, které odpovídají světel. 3. AUTO/MAN Světla: Pokud se tato kontrolka nepřetržitě, RG-T je v Automatickém Režimu.Pokud to bliká, RG-T je v Manuálu Mode.By stisknutím NASTAVIT tlačítko 3 sekund,vstoupíte do Menu a změnit provozní Režim. (Viz: 5.1) 4. Cosφ Světlo: stisknutím NASTAVIT tlačítko 3 sekundy ; Cosφ Úprava může být provedena výběrem tohoto světla. (Viz 5.3).4. SCHÉMA PŘIPOJENÍ

Varování: a) Připojení jistič mezi sítí a vstup napájení zařízení je vysoce doporučeno.b) jistič musí být v blízkosti zařízení.c) jistič musí být označen jako vypínací zařízení pro zařízení.d) Všechny použité pojistky musí být FF typ a aktuální hodnoty pojistky musí být 2A, 3A a 6A.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (1 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení