4PJ256 flexibilní v-žebrovaný pás

102.37 Kč Doručení zdarma

Štítky: v žebrovaný řemen kia, muži punisher pás, žebrované pletené pás, cnc lineární železniční sada, mgn12, hgr20 hiwin, stretch žebrovaný pás, 1 ruber pás, 3d tiskárna vést šroub, gumové koleno pás.

Popis

  • Značka: ROBOTDIGG
  • Materiál: Gumové
  • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ
  • Typ: Žebrovaný Pás
  • Číslo Modelu: 4PJ256

Flexibilní, V Žebrovaný Řemen

Typ: PJ

Hřiště: 2,4 mm

Hřiště číslo: 4

Šířka pásu: 9.6 mm

Výška: 3,5 mm

Zub Výška: 1,7 mm

Délka: 4PJ256 256mm

DOPRAVA

Výrobky budou dodávány s sledovací číslo v rámci harmonogramu je uvedeno na webových stránkách Všechny výrobky budou zkontrolujte, zda před odesláním.My jen loď na Adresu, na Pafik.cz.Prosím, ujistěte se, že je správné a aktuální.Přepravní Logistiky:

China Post,HK Post,Singpost,DHL,Fedex,TNT,atd Dodat čas:Obvykle 15-35 dní ,bude zpožděn o svátcích,hrozné počasí nebo jiné unexcepted rizika.

PLATBA

Alipay, Kreditní Kartou,western union,MoneyGram, atd. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru .ESCROW bude držet platbu, dokud jste obdrželi vaši objednávku s uspokojením.

ZPĚTNÁ vazba

Zpětná vazba je důležitou součástí Ali společenství a snažíme se získat vaši PositiveFeedback.Budeme tvrdě pracovat, aby se vyřešit jakýkoli problém, který by mohl přijít, tak nás prosím kontaktujte před odjezdem Negativní zpětnou Vazbu,Špatné zpětné vazby, není lepší způsob, jak vyřešit problém.Pls kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.Jako seriózní a odpovědný prodávající,budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém.Díky moc!

NÁVRAT POLITIKY

Umožníme výměnu, pokud jsou zákazníci spokojeni s výrobkem, nicméně zákazníci nesou na freightage na vrácení a výměnu.Kupující musí kontaktujte nás, pokud potřebujete vrátit nebo vyměnit do 5 dnů, kdy jste obdrželi balíček.

O NÁS

Snažíme se nabízet nejlepší produkty a služby!Vítejte na zprávy kdykoliv a my budeme šťastně odpověď,obvykle do 24 hodin.:) Dodáváme velkoobchod a výrobce OEM.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení