Meterk Pokročilé RCD Elektrické Zásuvky Tester Automatické Neutrální Live Earth Wire Test Elektrického Obvodu Polarity Detektor EU/US Plug

246.11 Kč 147.62 Kč Doručení zdarma

Štítky: finder tester, automobilový kabel drát tracker, earth, automobilový zkratu finder, přerušený obvod finder tester, eu socket tester, země drát, rcd elektrické zásuvky tester, obvod tracker, zapojte tester.

Popis

  • Typ Výstupu: --
  • Značka: meterk
  • Číslo Modelu: elektrické zásuvky tester
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ

Meterk Pokročilé RCD Elektrické Zásuvky Tester Automatické Neutrální Live Earth Wire Test Elektrického Obvodu Polarity Detektor EU/US Plug

Vždy je třeba zkontrolovat kabeláž domu a zkontrolujte polaritu připojení soketu? Třeba test úniku zakopnutí? Vyzkoušejte naše Meterk Socket Tester. To je profesionální socket tester, který rychle zjistit, zda v zásuvce je vodič připojení je správné, nebo ne. S RCD test funkce, to je více praktické a bezpečné.

Vlastnosti:

Elektrické Zásuvky Tester - Pokročilé socket tester pro rychlé zjištění, zda v zásuvce je vodič připojení je správné, nebo ne.

Design s RCD Test Tlačítko - zásuvky zásuvka pro správné zapojení a RCD výlet funkci. To lze otestovat systém ochrany k zajištění elektrické bezpečnosti. Ideální pro ochranu vašeho zabezpečení proti riziku úrazu elektrickým proudem.

Snadné Použití - Zjistit, zda je neutrální, živé a zemnící vodič je správně připojen a k označení, které drát chybí jasné světelné vzory.

Jasné LED Světlo & 3 Test Ukazatele - světelné vzory jsou dobře označeny na povrchu socket tester. Tester přijímá vestavěné světlo, takže to může být také použit ve tmě. Snadné a rychlé přečtěte si výsledek testu.

7 LED Světelné Vzory - S 7 snadno čitelné ukazatele naznačují stav zásuvky, snadné rozhodčí: Správné, Otevřené prostranství, Otevřená, Neutrální, TEPLÁ/Neutrální Zvrátit, TEPLÁ/Zem Zvrátit, Otevřené, Teplé, Živé, Neutrální, Naopak.

Široké Uplatnění - Široce používané pro elektrické údržby, testování, kancelářské zásuvky zkoušení, napájení, testovací proužky a zásuvky testování ve škole, laboratoře, továrny a další sociální oblasti. To vám ušetří spoustu času při testování problémy s sockets.

Přenosný Design - Kompaktní velikost, nízká hmotnost a snadné použití.

Poznámka:

1.Socket tester zobrazení "Správné" pouze znamená, že pól je připojen správně, ale neznamená, hodnota odporu je předán označení standard.

2. Jen kolem "Plíživé Test Spínače", může nakonec získat zemní odpor hodnotu pro test, zda Systém Ochrany funguje dobře, nebo ne.

3. Pro zajištění své bezpečnosti, nedělají-li vložit tvar ovlivnit výsledek testu. Zakázat testování na veřejnosti bez povolení.

4. Vypněte elektrické spotřebiče před kontrola ochranu napájení systémů, aby zajistily žádné škody.

Specifikace:

Značka: Meterk

Barva: Černá

Materiál: samozhášecí ABS

Plug Typ: EU / US (Volitelné)

Napětí: 220V-250V(EU) / 90V-120V(USA), 50-60Hz

RCD Zkušební Proud: 30mA

Pracovní prostředí: -20℃ ~ +60℃

Zemní odpor splňuje standard

Položka Velikost: 55 * 60 * 55 mm / 2.17 * 2.36 * 2.17 v

Položka Hmotnost: 51g / 1.79 oz

Velikost balení: 7.5 * 7.5 * 7.5 cm / 2.95 * 2.95 * 2.95 v

Balení Hmotnost: 84g / 2.95 oz

Seznam Balíčků:

1 * Zásuvky Tester

1 * Uživatelská Příručka (Angličtina + Francouzština + Němčina + Itálie + Španělština)

Doprava:

1.Garantujeme loď zboží do 24 až 72 hodin po potvrzení platby s výjimkou prázdnin.

2.Jsme loď do China post,HKpost EMS,DHL,Fedex,dle vašeho výběru při zadávání zakázek .

3.Pokud jste neobdrželi položku po 45 dnů,prosím, neváhejte nás kontaktovat.Vyvineme veškeré naše úsilí k vyřešení problému.

4.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní,Dovozní cla,daně nebo jiné customscharges.

Záruka:

1.Všechny položky mají 1 rok záruka.POKUD váš nákup nesplňují uspokojivé obchodní jakosti, vhodnosti pro daný účel nebo odpovídat popisu, můžeme ujistěte se, že vaše problémy jsou vyřešeny .

2.Za špatně dodané zboží, Prosím, kontaktujte nás do 48 hodin po porodu.Zajistíme dodat správné zboží nebo vrátit všechny vaše platby.

3.Za vadné nebo vadné výrobky,prosím, pořizovat fotografie nebo videa,budeme znovu odeslat nebo vrátit po potvrzení.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (1 votes)

5
Rahmatullina Alina 2020-08-23

Описанию соответствует. Жаль, но русского текста в прилагаемых документах не обнаружено...

Přidat recenzi

Hodnocení