[UŠLECHTILOST] longquan celadon šálek čaje Longquan Celadon Šálek Japonské Q Office Sklo Keramický Šálek Skleněný Čajový Šálek 160ml

279.95 Kč 251.93 Kč Doručení zdarma

Štítky: longquan celadon čajový set, šálek čaje, cherry blossom dráze, sada skleněných šálků čaje, sklo čaj servírovací džbán, esspresso sklo pohár, turecké chai brýle, sklo čaj, dragon dobře zelený čaj, zlaté brýle.

Popis

  • Značka: ONWILL
  • Země/Region Výroba: Čína
  • Materiál: Keramické
  • MPN: Neplatí
  • Původ: KN(Původu)

Jméno

Čínské Kung-Fu Čajový

Materiál

Porcelán

Specifikace

Výška: 75mm

Široký: 70mm

Hmotnost: 170g

Kapacita: 160 ml

Původ

Longquan, Zhejiang Province, Čína

Hodnocení

(5 z 5)

Doprava

Po celém světě doprava ZDARMA

Popis

Vynikající kvalita velké kung fu sklenici vody.

Všechny váhy a rozměry jsou přibližné.

Longquan celadon je celadon-prosklené porcelán vyrobený v Longquan a v sousedních okresech v provincii Zhejiang, Čína.První natáčení v Longquan Celadon začíná v Jin Dynastie (265-376. A. D).Dynastie Severní Song (960-1127. A. D), důležitým obdobím v historii Čínského porcelánu, viděl kvetoucí ve výrobě a zhodnocení Longquan celadon zboží.Jižní Song období a Dynastie Yuan (1127-1368. A. D), Longquan celadon vstoupil nejvíce prosperující období, během kterého dovednost tvorby celadon dosáhla nové výšky a postupně se tvořil komplexní celadon pece systém centrování na Longquan města.

Longquan Celadon má dva typy, řekněme, Ge Pece a Di Pece (Ge znamená, že starší bratr a Di znamená, že mladší bratr v Čínštině).Bývalý spolu s Ru Pece, Jun Pece, Guan Kiln a Ding Pece jsou přednášeny jako Pěti Slavných Pecí v Song Dynastie.Slavný po celém světě, Longquan celadon není jen používá pro každý dynastie královské soudy ve starověké Číně, ale vyváží do mnoha dalších zemí a regionů Asie, Afriky a Evropy brzy od doby Dynastie Song.

Zejména v polovině Dynastie Ming, Longquan Celadon byl představen do Evropy, zatímco jeho cena byla stojí za zlato.Moderní Longquan celadon dědí produkty se vyznačují tradiční Longquan pece a byl inovuje a vyvíjí.V poslední době, mnoho celadon produkty od místních mistrů a řemeslníků vyhráli ocenění a ceny v různých keramika-tvorba soutěží.Pár z těch, vybudovali pověst z Pokladů Národa a byly shromážděny v mnoha muzeích.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení