Uhlíkové Vlákno Dveře Auta Vzor boční Zrcátko Kryty zpětných zrcátek Pro vozy VW Golf 7 GTI Mk7 2013 2016 2017 Auto-Styling

507.74 Kč 416.37 Kč Doručení zdarma

Štítky: wv golf mk7, mk7.5, zrcadlo zadní pohled, passat r36, golf mk7 střechy, mk7, golf 7 r-line mlha, palubní deska volkswagen golf, golf gti, bahno klapky splash stráže pro golf.

Popis

 • Typ Položky: Zrcadlo & Kryty
 • Značka: cacoonlisteo
 • Typ Materiálu: ABS
 • Položka Průměr: -
 • Položka Délka: -
 • Speciální Funkce: Uhlíkových Vláken Vzor
 • Modelový Rok: Pro Golf 7
 • Název Modelu: Uhlíkových Vláken
 • Hmotnost Položky: 350g
 • Položka Výška: -
 • Šířka Položky: -
 • Externí Testování Certifikace: ce

$USD 7.68

$USD 9.26

$USD 9.78

$USD 19.55

$8.8 USD

$USD 5.25

$USD 1.86

$USD 2.16 1、[Kvalitních Materiálů] Tato dvojice zrcadlo masky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plastový materiál, aby byla zajištěna maximální pevnost a trvanlivost pro dlouhodobé použití.Potřebujete tento praktický nástroj.

2、[Ochrana zrcátko] 100% nový zrcadlový kryt chrání zrcadlo před poškozením.

3、[Kompatibilita] pro Volkswagen Golf 7. Jako pár, je to nejlepší alternativa k staré zrcadlo kryt.

4、[Snadná instalace] Snadná instalace, pevné a není snadné spadnout.Pokud potřebujete zrcadlo kryt, toto je ideální volba!

5、používá se pro vnější výzdobu.

Parametry výrobku:

Název produktu: Vhodné pro golf 7 modifikace, speciální Zpětné zrcátko kryt dekorace z Uhlíkových vláken ozdobné světlé pásy

Produkt materiál: ABS pokovování

Použití produktu: vnější dekorace dekorace

Specifikace produktu: speciální auto

Barva produktu: carbon fiber vzor

Instalace efekt: původní auto verze vozu věnovaný původní instalace auto díly 100% bez problémů vejde!

Způsob instalace: Vložit (3M lepidlo na zadní straně.Teplota by měla být nižší než 15 stupňů a musí být vyhřívané a vložit!)

Poznámky K Instalaci:

1. Čištění povrchu.Povrch by měl být naprosto čisté a suché.Obecně platí, že tkanina může být odstraněna s 50% alkohol, isopropanol, aceton nebo toluen.Rozpouštědlo-očištěný povrch musí být důkladně filtrovat.Může být vložen.

2. Produkt je vložen.Předtím, než výrobek je vložen, výrobek by měl být umístěn v požadované instalace.Po potvrzení pozice produktu, odstranit červené fólie a vložte jej.Vyhněte se kontaktu mezi prsty a gumový povrch po produktu je vložen.Musí být stisknuto tvrdě, aby zajistila dostatečný kontakt a navlhčení pryžového povrchu.

3. Po produktu a díly jsou vloženy, je nutné kontaktovat vodou a velký prachu do 24 hodin, aby bylo dosaženo nejlepší přilnavost.

Prosím, vyberte nainstalovat na slunné dny.Vždy čisté pasty pozici s čisticím prostředkem před instalací a stiskněte ji na chvíli.Ne umýt své auto do 2 dnů.Pokud je chladnější počasí, prosím, použijte fén na pečení mírně zachovat měkkost a viskozitu gelu.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 1 out of 5 (1 votes)

1
Mazogue 1 2020-10-18

It's bullshit since the ad doesn't explain in detail what the product is.

Přidat recenzi

Hodnocení