Horské Kolo Opravit Stojan Rack Heavy Duty Kolo, Držák Na Zeď Displeje Držák Potažený Ocelový Nosič Na Jízdní Kola, Parkovací Držák Bike Tool 4

1 034.23 Kč 848.03 Kč Doručení zdarma

Štítky: půjčovna tažné zařízení nosič, kolo orovnání stát, kolo stojánek heavy duty, bike rack opravy, bicycl stát, zadní kolo sedadla heavy duty, motocykl jialing, tru, nosič jízdních kol heavy duty, nosič jízdních kol stojí.

Popis

  • Typ: Multifunkční Nářadí
  • Značka: LACYIE

Horské Kolo Opravy Rack Vnitřní Visí Opravy Jízdních Kol Parkovací Stojan 4

Bullet Body: 1、Nástěnná opravy jízdních kol stojany jsou snadné použití a můžete vyčistit zablácené kolo, nebo opravit pomalé úniky.

2、Tomto kole čerpací stanice se snadno instaluje a je dodáván s hardwarem, budete muset připojit jej na pravé stěně, a masivní vyztužení se, aby vaše kolo stabilní při práci.

3、čelisti na stojanu, mohou svorky 0.98-2.56 inch (25-65 mm) trubky a může pojmout téměř jakékoliv kolo, dětské kolo rovnováhu na profesionální horské kolo.

4、je snadno nastavit, takže můžete také použít k upínací díly pro opravy nebo údržbu.

5、Použijte zeď-montáž design udržet kolo v pevné poloze, takže můžete vyčistit, seřídit a opravit své kolo oběma rukama tak dlouho, jak budete potřebovat.

Popis:

Nástěnný opravy jízdních kol stojany jsou snadné použití a můžete vyčistit zablácené kolo, nebo opravit pomalé úniky.

Toto kolo čerpací stanice se snadno instaluje a je dodáván s hardwarem, budete muset připojit jej na pravé stěně, a masivní vyztužení se, aby vaše kolo stabilní při práci.

Čelisti na stojanu, mohou svorky 0.98-2.56 inch (25-65 mm) trubky a může pojmout téměř jakékoliv kolo, dětské kolo rovnováhu na profesionální horské kolo.

To je snadno nastavit, takže můžete také použít k upínací díly pro opravy nebo údržbu.

Použití zeď-montáž design udržet kolo v pevné poloze, takže můžete vyčistit, seřídit a opravit své kolo oběma rukama tak dlouho, jak budete potřebovat.

Informace:

Materiál: ocel, zelený plast

Velikost: jak je znázorněno

Barva: hlavní tělo černý

Vhodné pro potrubí o průměru: 25-65 mm

Nosnost: cca 20 KG

Vlastnosti: Lze složit, když není v použití, snadno se čistí, opravit, upravit nebo kalibrovat vaše kolo.

Balení seznam:

1* nosič jízdních kol

4* šroub

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení