Hongdec 304 z Nerezové Oceli 150*150 mm Podlahová vpusť Neviditelný Vzhled nebo Plochý Kryt s Dlaždice Vložit

837.90 Kč Doručení zdarma

Štítky: ibc kryt 150mm, transformátor kryt 150mm, prach kryt 150mm, kryt mozků 140mm, plastový kryt 150mm, polštář kryt 150mm, kryt kotouče 150 mm, venkovní kanalizace krytem 150 mm, kryt chránič 150mm, kanalizace zlato 150 mm.

Popis

  • Velikost: Others
  • Číslo Modelu: HD-271
  • Materiál: Z Nerezové Oceli
  • Styl: Náměstí
  • Funkce: Běžné Podlahové Vpusti
  • Aplikace: Podlahy
  • Povrchová Úprava: Kartáčovaný
  • Podlahová Vpusť Metoda: Deodorization Typ
  • Typ: Kanalizace

304 z Nerezové Oceli 150*150 mm Podlahová vpusť

Vlastnosti:

Vyrobené z Vysoce Kvalitní Vysoce kvalitní Nerezové Oceli 304,Broušená Ocel Hotové,Zajišťuje Dlouhou Životnost. Průmyslový Standard. Zabraňuje nepříjemný zápach, hmyz a myši od vstupu do domu. Čtvercový Design,150*150 mm(5.9 palce) Šířka,2 palce Vysoký Průtok Zásuvky(NENÍ ŠROUB DO KANALIZACE STOUPACÍ TYP) Víceúčelový Kryt : na Jedné Ploché Straně a Jednu Dlaždici Vložte Straně,Aby Barvy do Vaší Podlaze,To Může být Použit na Mnoha Místech. Pokud Tam jsou Nějaké Problémy s Nákupem, Můžete se Jednoduše Vrátit Váš Produkt a Bude Vydáno S PLNOU Náhradu nebo Výměnu Jednotky. Popis produktu Barva: Kartáčovaný nikl, Černá, Zlatá Velikost: Dlaždice Vložit

Trvanlivost:

Je, že z nerezové oceli je nepochybně odolné, je to nejen možné, aby se na pořádnou dávkou síly a tlaku, je také schopen vzít na konstantní nástrahami každodenního zneužívání. Tato odolnost je jedním z důvodů, proč to je ideální pro koupelny, podlahové rošty a kanalizace a sprcha rošt.

Non-corrosiveness:

Ocel je non-korozivní, a proto je jedním z nejlepší materiál, který může být použit v koupelně nastavení,zejména pokud má v úmyslu nainstalovat náměstí sprcha rošty nebo drenážní rošty. Jeho non-korozivní povaze je odolný vůči rzi, zatímco jeho hladký povrch pomáhá předcházet nahromadění mýdla-pěny a tvrdé vody vklady z vyskytující.

Estetické kvality:

Tam je něco zcela příjemné na pohled o lesk a odrazivosti tohoto patro sprchový odtok s nejlepší povrchové úpravy, která bude vždy na vás udělá dojem svou kvalitu.

Architektonické a Technické informace:

Sprchové rošty je vyroben z 304 kvalitní nerezové oceli a jsou k dispozici v řadě vzorů a tvarů.

Balíček Zahrnuje:

1. 5,9-palcový Podlaha Skvrnu Tělo((5.24"L*5.24"W Otevření na Patře) 2. Neviditelný Kryt (Držák keramické dlaždice) 3. 2-palcový Vysoký Průtok Výstupem(Hodí se NÁM Vypouštěcí Základny Systému)

Důvodů, proč koupit:

Nejlepší tělo z nerezové oceli

Kvalitní materiál

Ekonomické

Dlouhý život

Rychlý odtok vody, rychlost

Odolné, nekorozivní

Působivý vzhled

Víceúčelové použití

PO PRODEJI

Prosím, kontaktujte nás, pokud máte nějaké problémy nebo návrhy prostřednictvím,dostanete odpověď do 24 hodin.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (1 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení