Grove Štít pro micro: bit rozšiřující deska

431.02 Kč Doručení zdarma

Štítky: grove konektor, ložiskový konektor, m5stack, 2007 r1, grove konektory, lilygo grove kabel, seeed, fréza řezání, květinové mýdlo, bit micro.

Popis

  • Značka: Fly myšlení Dili Asii

micro: bit Je kapesní mikrokontrolér navržen speciálně pro děti a začátečníky se učit, jak se program Nechat je snadno zavést nápady, DIY digitální hry, interaktivní projekty a roboty. Je to plug and play se o rozšiřující desku , v Grove rodina produktů a mikro: trochu v Tom hraje roli mostu, to bude Rozšiřovat micro: bit Použít pro více projektů . Jako rozšiřující deska, Obsahuje 4 Háje Konektor, 4 pin Výstup, Pokud uživatel potřebuje více Grove Konektor , kromě toho jsme také udržet některé speciální funkce Pin jako P0, P1, P2 dotykové funkce, která vám umožní vytvořit projekt , jako je ovoce klavír. Nebo můžete jednoduše připojit kolíky s jarní klipy, stejně jako vy v micro: bit operace . Za třetí, na Palubě USB rozhraní, můžete si z Na rozšiřující deska micro: bit poháněn.

Pokud nevíte, jak začít s tímto jeden rozšiřující desku , Nebo nevím, který z nich použít Grove modul nebojte se, připravili jsme pro vás jeden Grove Kit, která obsahuje tento extender a dalších 8 Grove modul , Můžete rychle otevřít.

Hmotnost: hrubá hmotnost 27.5 g

Baterie: vyloučeno

rozhraní: miniaturní USB X1

Grove rozhraní : P0 / P14, P1, P2, p15, p16, I2C

Grove ŽÁDNÉ Rozhraní: Grove NULOVÉ x1

Logické rozhraní: 3v3 / P0 / P1 / P2 / P8, P12, P13 / GND (Oficiální webové stránky ne adresu odkazu) micro: bit začínáme Videa micro: bit Hardware micro: bit Aplikace O micro: bit Grove Štít pro BBC microbit_eagle file.zip

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení