Elektrické Kobercové Všívací Zbraň Ručně Kobercové Všívací A Řezání Hromadu Tkalcovský Stav Tkaní Zbraň Koberec Pletení Nástroj Smyčky Vlasem Cut Pile

6 262.07 Kč 4 133.05 Kč Doručení zdarma

Štítky: ručně vyráběné kovové, pletené příze, pletené tkalcovský stav, řez hromadu koberec zbraň, cut pile, koberec kulatý, nářadí, elektrické nářadí, brokovnice pistole, Auto opravy nástroj, koberec zbraň.

Popis

 • Funkce 2: Ruční kobercové všívací řez hromadu tkalcovský stav
 • Funkce 10: řez hromadu pletací stroj
 • Funkce 3: 100V-240V
 • Funkce 1: Koberec tkaní stroj
 • Původ: KN(Původu)
 • Funkce 7: Elektrický koberec tkaní nástroje
 • Funkce 8: Tkaní Nástroje
 • Funkce 6: Elektrické Ruční Všívání Zbraň
 • Funkce 5: Smyčka
 • Certifikace: CE
 • Funkce 9: Hrnou stroj
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Funkce 4: průmyslové vyšívací stroj

CUT PILE

Elektrické kobercové všívací zbraň, tkaní koberců stroj, hrnou stroje, průmyslové vyšívací stroje, snížit hromadu pletací stroj (cut pile) [Dobrý výkon]: To pletení zbraň má velmi širokou škálu aplikací. To může být použit pro tkaní různých druhů koberců. Motor rychlost může dosáhnout 2400RPM nebo vyšší pro vysokorychlostní střapců, který zlepšuje efektivitu práce. Ve stejné době, to je tišší a nebude dělat hluk a téměř všechny příze jsou k dispozici, je advanced speciální vybavení, které může výrazně zlepšit efektivitu práce v moderní výrobě. [Splnění různých potřeb] rychlost tohoto střapců zbraň studio může dosáhnout 5-40 stehů za sekundu, a nastavitelná výška koberce je 7-21mm, což zvyšuje efektivitu výroby o 80-100 časy a šetří více než ruční pletení, Sil a času. [Bezpečnost]: střapců zbraň má přes-napětí, než-proudu, zkrat funkce ochrany, která může zabránit nehodám při použití [Lehký a přenosný] všívané koberce zbraň je přenosná elektrická pletení nástroj. Produkt je pouze 1,4 kg. Můžete snadno zvednout pro provoz. Po použití, to může také být uloženy ve skříni nebo v kufru, aniž by se příliš mnoho místa. [Jednoduché ovládání: Snadné ovládání a mistr, to není jen vhodný pro vysoké rychlosti pletení a flexibilní pohyb, ale také vhodná pro mobilní práci, která může plést různé efektní vzory. specifikace: název Produktu: Elektrický střapců zbraň (cut pile) rozsah Napětí: 100V-240V Výkon: 70W Frekvence 50-60 HZ Hmotnost:1.4 kg Rozsah Otáček: 5-40 stehů/sec nastavitelné vysoký vlas: 7-21 mm nastavitelný Výstup DC: 24V malý adaptér Bezpečné ochrany: over-voltage, over-aktuální a proti zkratu Balení: box Karton velikost: 37*27*8 cm; G. Hmotnost: 2,3 kg Výhody: pracuje velmi tiše; lehký; široký rozsah napětí. Jednoduché ovládání, snadné zvládnout. Vynikající strukturu, Snadno opravit. Vhodné pro pohyblivé aktivní pracovní metody. Produkční účinnost je 80-100times než manuální. Balíček zahrnuje: 1*Elektrické střapců zbraň (cut pile) 1*anglický manuál Poznámka:: Vzhledem k rozdílu mezi ručním měření a zobrazení, velikost a barvu produktu může mít mírné rozdíly, prosím pochopit.

SMYČKA

Elektrické kobercové všívací zbraň, tkaní koberců stroj, hrnou stroje, průmyslové vyšívací stroje, snížit hromadu pletací stroj (smyčka) [Dobrý výkon]: To pletení zbraň má velmi širokou škálu aplikací. To může být použit pro tkaní různých druhů koberců. Motor rychlost může dosáhnout 2400RPM nebo vyšší pro vysokorychlostní střapců, který zlepšuje efektivitu práce. Ve stejné době, to je tišší a nebude dělat hluk a téměř všechny příze jsou k dispozici, je advanced speciální vybavení, které může výrazně zlepšit efektivitu práce v moderní výrobě. [Splnění různých potřeb] rychlost tohoto střapců zbraň studio může dosáhnout 5-40 stehů za sekundu, a nastavitelná výška koberce je 4-14mm, což zvyšuje efektivitu výroby o 80-100 časy a šetří více než ruční pletení, Sil a času. [Bezpečnost]: střapců zbraň má přes-napětí, než-proudu, zkrat funkce ochrany, která může zabránit nehodám při použití [Lehký a přenosný] všívané koberce zbraň je přenosná elektrická pletení nástroj. Produkt je pouze 1,38 kg. Můžete snadno zvednout pro provoz. Po použití, to může také být uloženy ve skříni nebo v kufru, aniž by se příliš mnoho místa. [Jednoduché ovládání: Snadné ovládání a mistr, to není jen vhodný pro vysoké rychlosti pletení a flexibilní pohyb, ale také vhodná pro mobilní práci, která může plést různé efektní vzory. Specifikace: název Produktu: Elektrický střapců zbraň (loop pile) barva: modrá rozsah Napětí: 100V-240V Výkon: 66W Frekvence 50-60 HZ Hmotnost:1.38 kg Rozsah Otáček: 5-40 stehů/sec nastavitelné vysoký vlas: 4-14 mm, nastavitelný Výstup DC: 24V malý adaptér Bezpečné ochrany: over-voltage, over-aktuální a proti zkratu Balení: box Karton velikost: 37*27*8 cm; G. Hmotnost: 2,3 kg Výhody: pracuje velmi tiše; lehký; široký rozsah napětí. Jednoduché ovládání, snadné zvládnout. Vynikající strukturu, Snadno opravit. Vhodné pro pohyblivé aktivní pracovní metody. Produkční účinnost je 80-100times než manuální. Balíček zahrnuje: 1*Elektrické střapců zbraň (loop pile) 1*anglický manuál Poznámka:: Vzhledem k rozdílu mezi ručním měření a zobrazení, velikost a barvu produktu může mít mírné rozdíly, prosím pochopit.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 4 out of 5 (4 votes)

1
Mamba192 2021-01-07

I ordered for Christmas receive it in January ordered in October. not impressed

5
Kulinar Stik 2020-11-20

nice

5
Dfsdkfgd 2020-11-13

I liked the quality very much

5
Clebson Junio 2020-11-20

nice

Přidat recenzi

Hodnocení