Ali FumiQueen Syrové Brazilské Panenské Vlasy Tělo Wave 4x4 HD Transparentní Krajky Uzavření Lidské Vlasy Svazky Transparentní Uzavření

4 956.73 Kč 2 726.20 Kč Doručení zdarma

Štítky: vlasů lidské paruku, levandule svazky s uzavření, vínové kudrnaté vlasy, prodloužení a uzavření, brazilské vlasy žlutá, maniqui, airuiao vlasy, 99j vínové, vlasy proužek, etiopské vlasy.

Popis

 • Barva Vlasů: Přírodní Černé Barvy, Mohou být Barvené
 • Vlasy Útek: Stroj Double Weft Syrové Virgin Vlasy
 • Nejdelší Vlasy Poměru: >=10%
 • Bleachability: #27
 • Textura: Tělo Vlna
 • Materiál Třídy: Panenské Vlasy
 • Lidské Typ Vlasů: Brazilské Vlasy
 • Uzavření Části: Zdarma HD Transparentní Krajky Uzavření
 • Uzavření textura: 4x4 HD Transparentní Krajky Uzavření 130% Hustota
 • Značka: FumiQueen
 • Vlasy Záruku: 30 Dnů Není Důvod Snadný Návrat
 • Balení: 3/4 ks Útku a 1 ks Uzavření
 • Původ: KN(Původu)

Vysoce Kvalitní Vlasy Svazky S Uzavření

Název Položky: Brazilský Tělo Wave Lidské Vlasy Svazky S Uzavření Značka: Ali Queen Vlasy Products Co., Ltd Barva vlasů: Přírodní Černá Barva, Mohou být Barvené a Bělené. Uzavření Textura: HD Transparentní Krajky S Bezplatným Část Uzavření Velikost: 4x4 S 130% Hustota Délka Vlasů: 14"~26" Vlasy Materiál: 100% Lidské Vlasy Surovin Panenské Vlasy Doba dodání:Cca 2-5 Dní Pomocí DHL/FEDEX Funkce: Zdravý, Plný a živý Textury

Způsob Dopravy:

FedEx, DHL, Pafik.cz Standardní Dodávky, DPEX, USPS Epacket k Dispozici. Pls dát správné přepravní informace bez P. O box & APO.

Celní Daň:

Expresní Společnost nepřijímá Žádnou Adresa S P. O box / APO. a mělo by platit kupující, to je mimo naši kontrolu, doufám, že jste mohl pochopit. Pokud potřebují naléhavě, pls vybrané: FedEx, DHL jako nosič

Může Vlasy Barvené Nebo Bělené?

Ano, určitě to může být barvené,stočený,narovnal,žehlička flatted a bělené, jak svůj vlastní styl. (PS: Pls don ' t překročit 150c, nebo vlasy budou zničeny.)

Jak se učesat?

Použijte široký-zub hřeben jemně kartáč vaše vlasy. kudrnaté vlasy, pls hladké vlasy ručně. Nepoužívejte kartáč na vlasy od kořene ke špičce, počínaje od konce, hřeben přes, a pak od středu, pak konečně půjde od začátku.

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Získání Tangle?

Protože to je 100% lidské panenské vlasy, vlasy s plnou kůžičky sladěny ve stejném směru. Poté, co jsme se rovné vlasy do různých zvlnění vzory, kůžičku na každý pramen vlasů je již leží vedle sebe, mohlo by jít nahoru a dopředu, to je důvod, proč někdy budete cítit, že to není velmi snadné spustit prsty přes vlasy, a to prostě proto, že má vlasy styl a kůžičku jsou zastavení prsty, protože z toho, co by mohli reagovat vaše prsty jsou nějaký vetřelec. Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší. Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Stále Ubývání?

Po továrních dělníků šít vlasy kusy v balíčku, tam by mohlo být nějaké krátké kousky, které nejsou připojeny k útek, takže při prvním hřeben a umýt ho, bude to jít ven. To není shazování, česat je a všechno bude v pořádku. Na útkové nitě jsou dvoulůžkové vypracován stroj útku, aby se zabránilo možné prolévání, máte-li snížit útku upravit vlasy svazek pro instalaci, pls, ujistěte se, že k utěsnění okraje útkové nitě, takže to nebude prolita. A nikdy umýt nebo česat vlasy s příliš velkou sílu, je to panenské vlasy, potřebuje více vaší lásky, aby se o to postarám,nebo to bude zlomit off.

Jak umýt vlasy?

Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší.Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení