VOKET kleštiny ER25 Vysoká přesnost ER kleštiny 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14mm 65Mn pružinové oceli kleštiny pro CNC frézování držák nástrojů

176.72 Kč 106.03 Kč Doručení zdarma

Štítky: nástroje na frézování kovů, kleštiny er25 set, držák nástroje, 43cm, zemřít a klepněte na tlačítko set, Collet, er40, clip er 20, ER8, upínací podložka.

Popis

  • Typ: Další
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: VOKET
  • Kvalitní: Nejlepší Kvalita++++++
  • Doba Dodání: 15-60days
  • DIY Dodávky: Obrábění kovů

VOKET kleštiny ER25 Vysoká přesnost ER kleštiny 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14mm 65Mn pružinové oceli kleštiny pro CNC frézování držák nástrojů

detalles del producto > > >

Specifikace:

Materiál: 65Mn pružinové oceli

Barva:ocelová barva

Typ:ER25

Funkce:

-K dispozici ve frézování, vrtání, vyvrtávání, drátové řezání, CNC, gravírování vřeteno stroje a jiné upínací nástroje

-Výkon, stabilita, vysoká přesnost

Balení A Doprava:

VOKET nabízí různé způsoby dopravy, jak je uvedeno níže, stejně jako bezplatné pozemní dopravy na mnoha našich výrobků. Všechny položky, které se kvalifikovat pro dopravu zdarma bude označeno na produktové stránce výpisu. Přepravní časy jsou založeny na pracovních dnů (pondělí až pátek), s výjimkou Svátků a víkendů. V závislosti na své objednávky, může dorazit v několika balíčků.

VRÁCENÍ A VÝMĚNA POLITIKY

Na VOKET , jsme tvrdě pracovat, aby zajistily pozitivní zážitek z nakupování s námi. Pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni se svým nákupem, můžete vrátit své výrobky do 60 dnů, pokud jsou nové, nepoškozené a nezměněné. Nemůžeme zaručit, že bude váš předmět být přijata pro vrácení peněz nebo výměnu, pokud nesplňují tyto požadavky. Návrat žádosti mimo 60 dnů vyžadují zvláštní povolení. Všechny výnosy předložena pro vrácení peněz bude podléhat balné a poštovné.

Zpětná vazba: Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Takže, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Jakmile jste obdrželi vaše položky, prosím, zanechte zpětnou vazbu pro nás, protože to bude informuje nás, že jste obdrželi vaše položky. Jsme také bude reagovat tím, že vám pozitivní zpětnou vazbu, že ve stejný den. Pokud jste spokojeni s našimi produkty. prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní neutrální zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakékoli problémy.

NÁHRADNÍCI

Pro nějaké problémy s produktem, prosím, kontaktujte náš tým Technické Podpory pro pomoc při odstraňování problémů.

Prosím, buďte připraveni s následující informace:

Číslo objednávky

Doklad o koupi

Video nebo fotografii, poškozený/vadný výrobek

Poštovní adresa

Kontaktní telefonní číslo

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5.00 out of 5 (3 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení