CS2mm Silikonový O KROUŽEK OD 5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5/9*2 mm 100KS O-Kroužek VMQ Těsnění Tloušťka 2mm ORing Bílá Červená Guma

201.72 Kč 143.31 Kč Doručení zdarma

Štítky: silicon o-kroužek 40mm 6mm, dale rezistor, pcb plastové distanční, o-kroužek, o kroužek gumové, o-kroužek 28, módní zlatý prsten, silikon těsnění kroužek, abs kulaté distanční, silikonové pásky prsten.

Popis

  • Číslo Modelu: Tloušťka 2x5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5/9 mm
  • Značka: FUSHI
  • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ
  • Materiál: Silicon

O-kroužek Těsnění Zásady

O-kroužky jsou bi-directional těsnění, kruhový tvar a průřez. O-kroužky jsou obecně vyroben z pružného materiálu, ale mohou být vyrobeny z jiných materiálů, jako je PTFE, nebo kov. O-kroužek těsnění prostřednictvím deformace těsnění materiál o instalaci a mediální tlak, aby uzavřít mezeru mezi páření komponenty. Vyšší systém tlaku může dojít k deformaci přes propast, známý jako vytlačování, což vede k selhání těsnění. Výběr těžší, materiál těsnění nebo instalaci kroužků na podporu O-kroužek může zmírnit tento problém.

Způsob provozu

O-Kroužky jsou dvojčinný sealingelements. Inital efektu,který působí v aradialora xial směru v závislosti na instalaci, dává O-Kroužek jeho počáteční těsnicí schopnosti.Tyto síly jsou umístěny v systému tlak na vytvoření celková uzavírací síla, která zvyšuje jako systeme tlak zvyšuje (Obrázek 2). Pod tlakem, O-Kroužek se chová v asimilar cestu do kapaliny s vysokým povrchovým napětím. Tlak je přenášen rovnoměrně do všech směrů.

VMQ (Silikonový Kroužek):

Má dobré elektrické izolační vlastnosti. Pevnost v tahu je horší než široká guma a ne olej-odolný, silikonový teplotně odolný rozsah teploty:-43~210℃, nejvýraznější výhodou je, že má vynikající vysoká teplotní odolnost, anti-statické vlastnosti.

Aplikace

O-Kroužek se používá převážně pro statické aplikace těsnění: - Jako aradial statické těsnění, např. pro pouzdra, kryty, potrubí, válce - Jako axiální statické těsnění, např. pro příruby, desky, čepice. O-Kroužky v dynamické aplikace se doporučuje pouze pro střední provozní podmínky.Jsou omezeny rychlostí a tlaku, proti které jsou na těsnění: - Forlow povinnost utěsnění reciprocatingpistons, tyče, válečky, atd. - Pro utěsnění slowlypivoting,r otating nebo spirálové pohyby na hřídele, vřetena,otočné převodovka leadthroughs, atd.

FAQ

1. Proč ložisek dostávám se třese?

Vůle ložiska je vztažena k hrát. Výchozí je standardní C0 vůle, která je obvykle 3-18um. Odpovídající princip je zobrazen na obrázku níže. Pokud nemusíte se třást, prosím, vyberte C2 malé vůle ložisek, Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás před nákupem.

2. Co se přesnosti ABEC-1?

ABEC je Americký standard ANSI. Odpovídající německé normě DIN a mezinárodních norem ISO jsou následující:

3. Myslíte si, poskytovat logistické informace o sledování?

Ano, všechny naše výrobky poskytujeme kompletní logistické sledování. A výrobky, které kupujete, jsou všechny nové. Budeme kupovat přepravy pojištění pro vás. Pokud výrobek je poškozen nebo ztracen během dopravy, můžete dostat zaplaceno.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (1 votes)

5
Lzlzgtnz5 2020-11-18

Hyper-fast shipped, perfect rings.

Přidat recenzi

Hodnocení